راهنما
دانستنی های آب و هوا
آموزش
 
تماس با ما
نام :
تلفن :
ایمیــل :
پیغام :
صفحه اصلی / درخواست همکاری

درخواست همکاری

 

شرکت پاک گستر سپید در راستای ارائه هر چه بهتر محصولات، خدمات و گسترش دایره فعالیت خود در سراسر ایران و کشورهای همسایه آماده همکاری با اشخاص حقیقی و حقوقی علاقمند، بعنوان عامل فروش و خدمات پس از فروش می باشد.

 

اشخاصی که مایل به همکاری می باشند، می توانند پس از مطالعه شرایط و مقررات همکاری به شرح ذیل، فرم درخواست همکاری موجود در انتهای همین صفحه را تکمیل و ارسال نمایند.

 

شرایط و مقررات همكاری:

 

1 - عاملین فروش افرادی مستقل هستند كه به حساب خود خرید و فروش می نمایند و با در نظر گرفتن شرایط و مقررات با شركت پاك گستر سپید همكاری دارند.

 

2 - عاملین فروش باید آموزشهای لازم را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات به مشتریان آموخته و به آنها ارائه دهند، در این خصوص شركت برنامه های آموزشی خواهد داشت، مانند جزوءهای آموزشی در مورد محصولات مورد نظر.

2 - 1 عاملین فروش می توانند پس از تائید درخواست همکاری آنان توسط شرکت، لیست قیمت کل محصولات را دریافت و اقدام به سفارش کالا نمایند. جهت کاهش هزینه های ارتباطی همکاران و افزایش سرعت فرایند سفارش کالا، شرکت امکاناتی تدارک نموده که همکاران بتوانند لیست کل محصولات را بصورت آنلاین و بروز شده در هر ساعت از شبانه روز بازدید و سفارش کالای خود را اینترنتی انجام دهند.

میزان خرید اولیه باید حداقل به ارزش 000/000/20 ریال باشد.

 

3 - ارسال کالاها به محل مشتری از انبار تهران خواهد بود. همکارانی که خارج از تهران هستند کالاهایشان توسط باربری ارسال خواهد شد.

3 - 1 ارسال کالاها از تمام باربری ها امکان پذیر می باشد، لذا هکاران محترم می توانند باربری مورد نظرشان را به شرکت اعلام نمایند

3 - 2 چنانچه همکاران پس از دریافت کالا از باربری متوجه شوند کالا دچار هرگونه آسیب دیدگی شده است، باید تا حداکثر 1 روز بعد شرکت را مطلع نموده و اقدامات قانونی جهت دریافت خسارت از باربری را بنمائید. در این خصوص نیز شرکت همکاری های لازم جهت دریافت خسارت و ارسال مجدد کالا را انجام می دهد.

3 - 3  هزینه های حمل کالا، اعم از کرایه شهری و بین شهری به عهده خریدار خواهد بود.

 

4 - نحوه سفارش کالا و خرید، طی مراحل زیر صورت خواهد گرفت:

4 -1  انتخاب کد کالاهای مورد نظر از لیست محصولات، و درج تعداد مورد نیاز از هر کد کالا، و سپس ارسال لیست درخواست كالا به شركت توسط سه روش زیر:

الف) از طریق اینترنت (تکمیل فیلدهای فرم کالا در وب سایت شرکت)

ب) ارسال لیست کالا از طریق فاکس

پ) قرائت لیست درخواست، از طریق تماس تلفنی به دفتر شرکت.

4 -  2  شرکت پس از دریافت لیست درخواست کالا، اقدام به تهیه و ارسال پیش فاکتور کالاهای مورد نظر با توجه به قیمت روز می نماید. ارسال پیش فاکتور از طریق نمابر یا ایمیل بنا به درخواست عامل فروش انجام خواهد شد.

4 - 3  همکاران محترم می توانند پس از دریافت پیش فاکتور، در صورتی که از هر لحاظ مورد تائید آنان بود، اقدام به واریز وجه پیش فاکتور به حساب های مورد نظر شرکت نموده و واریزی خود را به شرکت اعلام نمائید.

4  - 4  فروش كالاها به عاملین فروش بصورت نقدی می باشد.

4 - 4 شرکت پس از دریافت تایدیه، اقدام به ارسال کالا در مدت حداقل 24 و حداکثر 48 ساعت خواهد نمود. تحویل کالا به عاملین فروش تهران، حداكثر در مدت 24 ساعت خواهد بود.

 

5 - عاملین فروش باید خدمات حمل و نصب رایگان برای دستگاههای تصفیه آب خانگی به مشتریان ارائه دهند. در سایر محصولات هزینه های حمل و نصب به عهده مصرف کننده می باشد.

 

6 - تمامی محصولات شرکت پاک گستر سپید دارای گارانتی می باشند. لیکن از آنجا که مدت و شرایط گارانتی برای محصولات متفاوت است، شرایط گارانتی در کارت ضمانت یا راهنمای محصول مورد نظر درج شده است.

مدت گارانتی برای محصولات مختلف بین 1 تا 3 سال می باشد، که شرح گارانتی هر محصول در کاتالوگ ها و وب سایت شرکت درج گردیده است.

6 -1 در شاخه محصولات تصفیه آب خانگی چنانچه کالایی در مدت گارانتی دچار نقص فنی شود، با توجه به شرایط گارانتی آن محصول، عامل فروش باید جهت تعمیر یا تعویض قطعه معیوب اقدامات لازم را انجام دهد. در این خصوص شرکت بشكل دوره ای، قطعات یدکی را به عامل فروش خود بصورت رایگان با شرایط زیر ارسال خواهد نمود:
 

الف) دوره ارسال قطعات در هر 30 دستگاه تکرار خواهد شد.

ب) مجموعه گروه پاک گستر سپید تلاش می کند و اعتقاد دارد که ارزش قطعات مرجوعی و ایرادات ناشی از تولید دستگاهای تصفیه آب خانگی باید زیر 1% باشد، در غیر این صورت، یا ایراد اساسی در تولید است و یا آموزش سرویسکار کامل نیست و باید ریشه یابی و رفع شود، لذا ارزش قطعات یدکی که به صورت رایگان در اختیار عاملین فروش قرار می دهد برابر 1% ارزش خرید 30 دستگاه خواهد بود.

 

6 - 2  گارانتی شاخه های دیگر محصولات مانند: دستگاه تصفیه آب صنعتی، آب سردکن های صنعتی و روسوبگیرهای الکترومغناطیسی بصورت موردی انجام خواهد شد. در این خصوص تاُمین قطعه به عهده شرکت و تعویض آن به عهده عامل فروش می باشد. در موارد تخصصی، شرکت همکاری های لازم جهت اعزام متخصصین امر را با عاملین فروش خود خواهد داشت.

6 - 3  نصب، خدمات پس از فروش و گارانتی آبسردکن های دو منظوره به عهده عامل فروش نبوده و مصرف کننده پس از خرید کالا، جهت دریافت خدمات و ثبت گارانتی می بایست قبل از نصب دستگاه با شماره تلفن درج شده در کارت گارانتی تماس گرفته و همانگی های لازم را به عمل آورد.

 

فرم درخواست همکاری
مشخصات درخواست کننده
1- نام 2- نام خانوادگی
3- کد ملی 4- مدرک تحصیلی
6- نام فروشگاه/شرکت
7- آدرس فروشگاه/شرکت
8- تلفن
9- نمابر
10- تلفن همراه
11- باربری پیشنهادی
12- ابعاد تابلو سردر فروشگاه
مشخصات نصاب مورد نظر
13- نام 14- نام خانوادگی
15- کد ملی 16- مدرک تحصیلی
مدارک مورد نیاز
  1. کپی صفحه اول شناسنامه درخواست کننده
  2. کپی صفحه اول شناسنامه نصاب
  3. کپی کارت ملی درخواست کننده (پشت و رو)
  4. کپی کارت ملی نصاب (پشت و رو)
  5. دو قطعه عکس درخواست کننده
  6. دو قطعه عکس نصاب
جهت ارسال اینترنتی مدارک فایل تصاویر را به صورت zip ارسال کنید.