راهنما
دانستنی های آب و هوا
آموزش
 
تماس با ما
نام :
تلفن :
ایمیــل :
پیغام :

نحوه خرید از ما

 

  • 1)تصفیه آب شرب خانگی
  • 2)تصفیه اب غیر شرب خانگی
  • 3)دستگاه تصفیه اب تجاری
  • 4)دستگاه تصفیه اب صنعتی
  • 5)آبسردکن
  • 6)دستگاه تصفیه هوا

 

تصفیه آب شرب خانگی

 

این نوع دستگاه ها معمولا در آشپزخانه بکار گرفته می شوند. قبل از هر اقدامی ابتدا بهتر است جهت کسب اطلاعات کامل، آشنایی با انواع آنها و تفاوت هایشان لینکهای مقالات تصفیه متناسب با نوع مصرف و تصفیه آب شرب خانگی در قسمت راهنمای قبل از خرید را مطالعه فرمائید. سپس بعد از انتخاب نوع خاصی از تصفیه، لینک تصفیه آب خانگی در گروه محصولات را بازدید فرمایید تا بتوانید مشخصات فنی و مالی کامل و همچنین شکل ظاهری و ابعاد دستگاه ها را ببینید. در صورت تمایل به مقایسه کالای ارائه شده با شرکت های دیگر حتما علاوه بر قیمت نوع سیستم تصفیه، مشخصات فنی، برند، امکانات دستگاه، گارانتی و خدمات، کشور سازنده، فیلترهای تشکیل دهنده، میزان مصرف آب و دقت تصفیه را مورد بررسی قرار دهید

جهت تمایل به خرید از ما در صورت نیاز به اطلاعات و راهنمایی های بیشتر با ما تماس بگیرید و پس از انتخاب مدل مناسب و مورد نظر می توانید بصورت تلفنی یا حضوری در دفتر شرکت اقدام به سفارش کالای مورد نظر نمایید. این نوع دستگاه ها نیاز به نصب و راه اندازی توسط نصاب آموزش دیده دارند که این خدمات بصورت رایگان برای مشتریان شرکت در ساعت و روز دلخواه مشتری انجام می شود. مدت زمان سفارش تا نصب دستگاه حداقل 1 ساعت و حداکثر آن بسته به زمان دلخواه مشتری دارد. و تمامی لوازم مورد نیاز نصب مانند مخزن ذخیره، شیر مصرف و اتصالات انشعاب و انتغال آب همراه با دستگاه ارائه می شود و مشتری نیاز به تهیه هیچ گونه وسیله ای جهت نصب نداشته و جهت تسویه حساب فقط هزینه دستگاه خریداری شده را پرداخت می نمایید. در واقع شما پس از اعلام مدل دستگاه، آدرس محل نصب، مشخصات خریدار، ساعت و روز مورد نظر جهت نصب منتظر نصاب خواهید بود که هنگام مراجه با تماس تلفنی شما را مطلع خواهد کرد. مناسب ترین محل جهت نصب این نوع دستگاه ها داخل کابینت زیر سینک ظرفشویی است، ولی در صورت تمایل شما می توانید با نصاب شرکت جهت نصب دستگاه در محل دیگری از منزل مشورت کنید تا در صورت امکان انجام شود. همچنین بهترین جای نصب شیر مصرف دستگاه روی سینگ ظرف شویی و کنار شیر آب شهری شماست. ولی امکان نصب آن روی دیوار و کابینت هم وجود دارد. در صورت وجود آبخوری های دیگر مانند آبخوری یخچال ساید میتوانید از سرویسکار بخواهید تا یک خروجی از دستگاه برای آن در نظر بگیرد تا آبخوری شما هم از آب تصفیه شده مطمئن تغذیه شود و از آنجا که تمامی سرویسکاران شرکت، دستگاه تست دیجیتال آب همراه خود دارند، پس از راه اندازی و چند دقیقه کار کردن دستگاه امکان تست کیفیت آب تصفیه شده و مقایسه آن با اب قبل از دستگاه در منزل شما وجود دارد. با این کار می توانید کیفیت آب تصفیه شده را محک بزنید. تمامی این خدمات بصورت رایگان بوده و بعد از این مراحل در صورت رضایت شما از دستگاه، کارت گارانتی و فاکتور مهر شده دستگاه توسط سرویسکار تحویل داده می شود که مبلغ آن را می توانید بصورت نقدی و یا رسید واریز به حساب را که قبلا با هماهنگی شرکت انجام داده اید به همان سرویسکار تحویل نمائید.

حتما قبل از استفاده از دستگاه راهنمای مصرف در برشور آن را مطالئه نموده و تذکرات و راهنمایی های نصاب را مدنظر قرار دهید.
 

تصفیه آب غیر شرب خانگی


در یک ساختمان علاوه بر شرب اب برای مصارف دیگر در لوله و تاسیسات در جریان بوده و ممکن است باعث ایجاد رسوب و گرفتگی در آنها بخصوص در لوازمی مانند پکیج و آبگرمکن، لباسشویی، ظرفشویی و شیرآلات شود. همچنین ممکن است مصرف کننده اب باکیفیت تری جهت استحمام در حمام بخواهد. جهت تصفیه اب این نوع مصارف لزومی به استفاده از دستگاه های دقیق و پیچیده نیست و امروزه بصورت تخصصی برای هر نوع مصرفی دستگاه تصفیه خاصی تهیه شده که هزینه های راه اندازی و نگهداری تصفیه اب را پایین تر و نتیجه گیری را بهتر کرده است.

جهت جلوگیری از تشکیل رسوب می توان از محفظه های پر شده از سنگهای پلی فسفات استفاده نمود که در اندازه ای مختلف مخصوص ورودی پکیج، آبگرمکن، لباسشویی و ظرفشویی وجود دارد. ورودی و خروجی آنها معمولا رزوه ای و در سایز " 1.2 (هم سایز لوله ای خانگی) می باشد. تغییر برخی از پارامترهای اب مانند بالا رفتن دما باعث تشدید رسوب و گرفتگی می شود بخاطر همین از رسوبگیرها بیشتر در ورودی لوازم گرمایشی استفاه می شود. مثلا لباسشویی جهت گرم کردن اب از المنت برقی استفاده میکند که در صورت تشکیل رسوب در جداره آن برای مدتی آب دیرتر گرم شده و باعث اتلاف انرژی و مصرف بیشتر برق می شود و بعد از مدتی باعث سوختگی المنت می شود. و همچنین در پکیج و آبگرمکن دیواری رسوب باعث ایجاد گرفتگی لوله ها و کندی حرکت اب و دیرتر گرم شدن آن و در نهایت اتلاف انرژی و از بین رفتن دستگاه گرمایشی به مرور زمان می شود.

علاوه بر موارد فوق میتوان از سیستم ساده ای جهت پیش تصفیه کل اب ورودی ساختمان جهت مصارف غیر شرب و همچنین افزایش عمر فیلترهای دستگاه های تصفیه اب دیگر موجود در داخل ساختمان مانند دستگاه تصفیه اب شرب در آشپزخانه استفاده نمود.

جهت خرید این محصولات به صفحات انواع رسوبگیر و تصفیه اب ورودی ساختمان مراجعه و انواع مختلف را مقایسه و مدل مناسب خود را انتخاب نمایید. بعد از اتخاب میتوانید بصورت تلفنی یا حضوری درخواست ارسال کالای مورد نظر را دهید. اکثر این دستگاه ها بدلیل سادگی توسط مصرف کننده و یا سرویسکار تاسیسات ساختمان قابل نصب است.

 

تصفیه آب تجاری


این دستگاه جهت تولید آب شرب برای جاهایی که تعداد نفراتشان بین 20 تا 100 نفر و مصرف اب شرب آنها بین 100 تا 1000 لیتر است مناسب می باشد. مانند ساختمانهای اداری و تجاری، کارگاهها، مدارس، دانشگاه، بیمارستان و ... البته با این توضیح که اگر علاوه بر شرب از آب تولیدی دستگاه برای مصارفی همچون پخت و پز پرسنل یا موارد دیگر هم بخواهند استفاده کنند باید حتما فقط حداکثر حجم آب تولیدی دستگاه را مدنظر قرار دهند نه تعداد نفرات را. مصرف کننده جهت راه اندازی این سیتم علاوه بر دستگاه آن باید مخزن متناسب با میزان مصرف را نیز با مشورت کارشناسان شرکت تهیه نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این مورد به منوی تصفیه اب تجاری و اداری در قسمت راهنمای قبل از خرید مراجعه فرمایید.

هزینه نصب و لوازم جانبی مانند مخزن در این مدل ها بصورت جداگانه در فاکتور محاسبه می گردد و میزان ان بسته به محل مشتری، نوع کاربری و حجم مخزن ذخیره دارد. نصب این دستگاه حتما باید توسط سرویسکاران خود شرکت انجام شود در غیر این صورت شامل گارانتی نخواهد بود. هزینه کل و مشخصات فنی آن قبل از خرید بصورت مکتوب برای مشتری ارسال خواهد شد. و تسویه آن پس از راه اندازی بصورت نقد یا فیش واریزی توسط نصاب دستگاه بعد از تحویل دستگاه نصب شده و تست آب و همچنین تسلیم فاکتور و کارت ضمانت ممهور به مهر شرکت دریافت می گردد. این مدل ها شامل یک سال گارانتی تعویض قطعات و 10 سال خدمات پس از فروش می باشند.

 

دستگاه تصفیه آب صنعتی


در صنعت آب جهت مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد و با توجه به موقعیت جغرافیایی واحد صنعتی و آب در دسترس (آب چاه، رودخانه، شهرک صنعتی) آب موجود برای هر واحد صنعتی ممکن است از کیفت های مختلفی برخوردار باشد همچنین میزان مصرف هر کاربر بسیار متغییر است. لذا یک نوع دستگاه با سیستمی خاص نمی تواند پاسخگوی تمامی واحدهای صنعتی باشد. از این رو بهترین راهکار طراحی و مونتاژ دستگاه با توجه به شرایط فوق الذکر هر مشتری است. برای این کار اطلاعات اولیه ای که مشتری تهیه و اعلام میکند مانند: منبع و کیفیت اب در دسترس، میزان و نوع مصرف یا کیفیتی از آب که مورد نیاز است بسیار مهم و لازمه شروع کار است. مشتریان پس از راهنمایی کارشناسان و ارائه اطلاعات فوق، پیشنهاد ما را بصورت مکتوب در غالب یک پیش فاکتور با مشخصات فنی جهت تصمیم گیری نهایی دریافت خواهند نمود. و بعد از توافقات نهایی کار وارد مرحله اجرا و راه اندازی خواهد شد. مدت زمان لازم جهت مونتاژ و راه اندازی دستگاه و نحوه تسویه حساب طبق توافقات طرفین قبلا در پیش فاکتور اعلام خواهد شد.

 

آبسردکن


1 _ خرید آبسرد و جوش کن: جهت خرید مناسب این نوع ابسردکن ها در صورت نداشتن اطلاعات اولیه بهتر است لینک راهنمای انتخاب ابسردکن در گروه راهنمای قبل از خرید را مطالعه سپس با مراجعه به لینک آب سرد / جوش کن در گروه محصولات و بررسی مشخصات فنی، شکل ظاهری و قیمت مدل های مختلف، ابسردکن مورد نظر خود را انتخاب کنید. در صورت تمایل به بازدید مدل های مختلف از نزدیک می توانید این کار را با مراجعه حضوری در دفتر شرکت انجام دهید. سپس با اعلام مشخصات خریدار، مدل انتخابی و آدرس، دستگاه برای شما در ساعت و روز دلخواهتان ارسال خواهد شد. نصب این دستگاه ها توسط سرویسکار مجاز انجام می شود. ولی این کار هنگام تحویل دستگاه امکان پذیر نیست. از آنجایی که این دستگاه ها از کالاهای گازدار می باشند، نمی توان بلافاصله بعد از جابجای، جریان برق آن را متصل و استفاده نمود. لذا مصرف کننده بعد از دریافت دستگاه باید حداقل 2 ساعت آن را در محلی که استفاده خواهد شد ثابت قرار دهد. سپس جهت درخواست اعزام سرویسکار با شماره مرکز سرویس درج شده در کارت گارانتی تماس بگیرید. استفاده از سرویسکار مجاز شرکت از چند جهت هائز اهمیت و ضروری می باشد:

الف) ممکن است در اثر ضربات احتمالی، در جریان حمل و نقل و جابجایی های انبار قسمتی از دستگاه آسیب دیده یا گاز آن خارج شده باشد. و این از خدمات مثبت شرکت خواهد بود که مسئولیت تمامی این احتمالات را تا محل مشتری قبول کرده و با اعزام سرویسکار، بازدید نهایی را در آخرین مقصد دستگاه یعنی محل مشتری انجام دهد تا دستگاه بصورت سالم تحویل مشتری گردد.

ب) راه اندازی این نوع دستگاه ها ممکن است بدون داشتن اطلاعات و آموزش لازم، مشکل آفرین شود. بطور مثال قبل از متصل نمودن جریان برق باید مخازن داخلی بخصوص مخزن آب گرم جهت جلوگیری از معیوب شدن المنت آن حتما توسط آب هواگیری شود. در غیر اینصورت در همان ابتدای کار بدلیل رعایت نکردن چند نکته ساده ممکن است با خرابی مواجه شویم.

ج) اگر مدل انتخاب شده دارای سیستم تصفیه اب در داخل دستگاه و یا فیلتر تصفیه در داخل مخزن بیرونی باشد. حتما نیاز به نصب و راه اندازی توسط فرد آموزش دیده دارد.

خدمات انجام نصب رایگان و هزینه ارسال و ایاب و ذهاب سرویسکار به عهده خریدار خواهد بود. پرداخت مجموع هزینه دستگاه و هزینه ارسال در ازای دریافت دستگاه ، کارت گارانتی و فاکتور ممهور به مهر شرکت بصورت نقدی یا فیش واریزی به فرد آورنده خواهد بود. پرداخت ایاب و ذهاب سرویسکار در ازای نصب، خدمات صحیح و مهر و امضاء کارت گارانتی پس از نصب و تحویل سالم دستگاه، به همان سرویسکار خواهد بود. در صورت معیوب بودن دستگاه سرویسکار موظف به برطرف کردن موارد جزئی در محل مشتری و تعویض دستگاه در صورت ایراد اساسی است.

 

دستگاه تصفیه هوا

در حال ویرایش ...

 

 

مطالب مرتبط: