راهنما
دانستنی های آب و هوا
آموزش
 
تماس با ما
نام :
تلفن :
ایمیــل :
پیغام :
صفحه اصلی / خدمات پس از فروش / گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب واترپرو

گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب واترپرو

گارانتی دستگاه تصفیه آب واترپرو


تمامی دستگاههای تصفیه آب WaterPro از زمان نصب دارای 3 سال گارانتی می باشند. این گارانتی شامل:
کارکرد صحیح دستگاه
کیفیت آب خروجی
قطعات و لوازم جانبی بجز فیلترها که مصرفی می باشند
فیلترهای دستگاههای تصفیه آب به دلیل مصرفی بودن دارای گارانتی نمی باشند. ولی شرکت پاک گستر سپید جهت حسن انجام کار خود، صحت کارکرد فیلترها را با تست کیفیت آب خروجی دستگاه که توسط نصاب با تستر TDS متر انجام می شود در روز نصب تضمین می کند. عمر هر فیلتر در دستگاه های تصفیه آب برای آبهای شهری بصورت متوسط توسط سازنده مشخص و در کارت گارنتی دستگاه درج شده است. بدیهی است با افزایش درصد ناخالصی های آب و میزان مصرف آن، عمر فیلترها کاهش خواهد یافت. البته از آنجایی که شرکت پاک گستر سپید افتخار مونتاژ و کنترل کیفیت این دستگاه ها را در ایران دارد، پیش بینی های لازم جهت افزایش عمر فیلترهای دستگاه های تصفیه آب WaterPro را داشته است. اقداماتی همچون استفاده از یک فیلتر اضافه قبل از فیلتر اصلی بعنوان فیلتر محافظ ممبران، استفاده از ترانس قوی تر برای افزایش فشار آب خروجی از پمپ جهت جلوگیری از کیپ شدن فیلتر ممبران، افزایش ظرفیت تولید ممبران که باعث کاهش زمان پر شدن مخزن ذخیره آب تصفیه شده و در نتیجه کاهش استحلاک لوازم برقی دستگاه تصفیه آب می شود، استفاده از فیلترهای کربن فعال با منشاء گیاهی که علاوه بر طولانی تر شدن عمر خود فیلترهای کربنی باعث حذف درصد بیشتری از کلر آب شده و عمر فیلتر ممبران را افزایش میدهند و استفاده از فیلتر الیافی با وزن و تراکم بیشتری از الیاف پلی پروپیلن که باز علاوه بر طولانی تر شدن عمر خود فیلتر pp توانایی حذف درصد بیشتری از ناخالصی های معلق در آب را داشته و باعث افزایش عمر فیلترهای بعد از خود می شود. تمامی این اقدامات با بررسی و مطالعه دراز مدت روی دستگاه های تصفیه آب مختلف با توجه به تجربه طولانی شرکت پاک گستر سپید در زمینه تصفیه آب انجام شده است
.


راهنمایی بیشتر در مورد تعوض فیلترها


همچنین مدت زمان گارانتی بیشتر ( 3 سال ) دستگاه های تصفیه آب WaterPro نسبت به دستگاه های دیگر موجود در بازار به دلیل استفاده از قطعات و فیلترهایی با برند معتبر و استانداردهای جهانی مانند: GOLD TORAY ژاپن، organic تایوان و Tank Pak تایوان است.


شرایط گارانتی دستگاه تصفیه آب واترپرو:


اعتقاد ما به بدون قید و شرط بودن گارانتی است. اما برای جلوگیری از برداشت های مختلف از نحوه گارانتی و بوجود نیامدن سوء تفاهم شرایطی مختصر به شرح ذیل در نظر گرفته شده است:
1)    دستگاه های تصفیه آب واترپرو در صورت نصب و خدمات پس از فروش توسط سرویسکار مجاز شرکت یا عاملین فروش شامل گارانتی خواهند بود.
2)    در صورت وجود ایراد فنی در طول دوره گارانتی هیچ گونه مبلغی اعم از هزینه قطعه تعویضی، اجرت و حتی ایاب و ذهاب از مشتری دریافت نخواهد شد.
3)    از آنجایی که برای کیفیت آب ورودی دستگاه تصفیه آب خانگی حداقل و حداکثری در نظر گرفته شده است، در صورت استفاده برای تصفیه آب با ناخالصی های خیلی زیاد مانند آب چاه یا مصرف بیشتر از حد معمول خانگی بهتر است از قبل از خرید دستگاه با کارشناسان شرکت مشورت شود.


خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب واترپرو:


مدت زمان خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب WaterPro تا 10 سال می باشد. این خدمات شامل:
تعویض فیلتر دوره ای
تعمیرات
جابجایی محل نصب دستگاه
است. زمان تعویض فیلترها بصورت دوره ای و منظم هر شش ماه یکبار از طریق سامانه پیامکی شرکت یا تماس تلفنی به مشتری یادآوری می شود و در صورت تمایل مشتری هماهنگی های لازم جهت ارسال سرویسکار انجام خواهد شد. در صورت نیاز به تعمیرات یا تعویض قطعات، در دوره گارانتی بدون هزینه و خارج از آن تمامی هزینه ها بعهده مشتری خواهد بود. زمان انجام خدمات یک روز بعد از اعلام به شرکت بوده و در صورت نیاز قبل از مراجعه سرویسکار راهنمایی های لازم بصورت تلفنی به مشتری داده می شود. نصب دستگاه در زمان خرید برای بار اول بدون هزینه و پس از آن برای جابجایی محل نصب هزینه بعهده مشتری خواهد بود. تست کیفیت آب خروجی دستگاه تصفیه آب در هر زمان با درخواست مشتری بصورت رایگان انجام میگیرد.
شرکت پاک گستر سپید وظیفه خود می داند برای مشتریان خود علاوه بر عرضه محصولات با کیفیت و به روز، خدمات شایسته ای را ارائه دهد. در این راستا اطلاع رسانی و انتقال دانش و اگاهی به مشتریان و آموزش های لازم و بروز شده عاملین فروش و خدمات پس از فروش را در دستور کار خود قرار داده است.