راهنما
دانستنی های آب و هوا
آموزش
 
تماس با ما
نام :
تلفن :
ایمیــل :
پیغام :
صفحه اصلی / درباره آب و هوا / چرا باید از دستگاه تصفیه هوا استفاده کنیم؟

چرا باید از دستگاه تصفیه هوا استفاده کنیم؟

پزشکان استفاده از دستگاه تصفیه هوا را برای کودکان و بیماران تنفسی و فلبی و....ضروری می دانند.استفاده از دستگاه تصفیه هوا راه حلی برای پیشگیری و کم کردن علائم بیماری ها است.

 

روزانه ما بیش از سه قاشق سوپ خوری ذرات آلوده موجود در هوا را استنشاق می کنیم و ریزترین این ذرات خطرناکترین آنها نیز هستند زیرا سیستم تنفسی ما قادر به جذب آنها نیستند.

پزشکان و متخصصان تنفسی بر این عقیده اند که استفاده از دستگاههای تصفیه هوا برای کلیه کسانی که در مناطق و شهرهای آلوده نظیر تهران زندگی می کنند لازم است و برای کودکان ، نوجوانان ، افراد مسن ، بیماران تنفسی و قلبی و بانوان باردار استفاده از دستگاه های تصفیه هوا ضروری است.

دستگاه های تصفیه هوا الزامأ یک روش درمانی برای مبتلایان نیست، بلکه راه حلی برای پیشگیری و کم کردن علائم بیماری هاست. بنابراین استفاده از دستگاه های تصفیه هوا برای همه اقشار جامعه پیشنهاد می شود به خصوص کودکان ، سالمندان و بیماران قلبی و ریوی که بیشتر در معرض خطر آلودگی قرار دارند. دستگاه های تصفیه هوا در مدلها و ظرفیتهای مختلف ، توانایی تصفیه هوای مکانهایی با متراژهای متفاوت را دارند.

جای نگرانی نیست یک دستگاه تصفیه هوای خوب از شما و خانواده شما در برابر آلودگی هوا این قاتل خاموش محافظت می کند و این امکان را به شما می دهد تا طراوت و شادابی رابرای خود و خانواده تان به ارمغان آورید.